USŁUGI


Firma „MAKMETALIK” proponuje Państwu kompleksową współpracę w zakresie odbioru, zakupu oraz zapewnienia recyklingu odpadów opakowaniowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Prowadzimy odbiór i skup surowców wtórnych w postaci: makulatury, folii, tworzyw sztucznych a także złomu stalowego i metali kolorowych (oprócz odpadów komunalnych).

Dysponujemy odpowiednimi powierzchniami magazynowymi, specjalistycznymi maszynami i urządzeniami jak: środki transportu, wózki widłowe oraz prasy hydrauliczne (paczkarki). Odpowiednio posortowana oraz przetworzona dostarczana jest do zakładów przetwarzających ww. odpady – recyklerów (potwierdzenie recyclingu).

Zapraszamy do współpracy

  • sklepy
  • zakłady przemysłowe
  • drukarnie
  • producentów opakowań
  • szkoły
  • klientów indywidualnych
  • przedsiębiorstwa zajmujące się zbiórką odpadów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zarówno dużych jak i małych firm, zakładów przemysłowych, organizacji, instytucji:
jesteśmy w stanie zorganizować kompleksowy odbiór odpadów przemysłowych, surowców oraz innych odpadów powstających w przedsiębiorstwach wraz z ich pełną dokumentacją oraz ewidencją.

Jesteśmy otwarci na długoterminową współpracę, jak również na jednostkowe usługi. Jesteśmy firmą godną zaufania, posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy szybko i w sposób rzetelny udzielą państwu informacji o naszej działalności i ofercie handlowej – Wystarczy wejść w zakładkę „Kontakt” lub kliknąć (tutaj)

Wiele małych przedsiębiorstw oraz osób fizycznych nie sortuje ani nie oddaje do recyklingu odpadów z własnej działalności, choć ciąży na nich obowiązek ustawowy USTAWA O ODPADACH z dnia 27 kwietnia 2001 r. (Dz. U. Nr 62, poz. 628) z późniejszymi zmianami.

Możemy tu również powiedzieć o sumieniu czyli ochronie środowiska. Pomijając te dwa aspekty chcemy zwrócić uwagę na jeszcze jeden – ekonomiczny, który powinien Państwa przekonać, że warto.
Wstawiamy odpowiednie kontenery zgodnie z rodzajem odpadów, jak również potrzeb oraz możliwości technicznych klienta.

Dbajmy nie tylko o środowisko, ale i o siebie samych. Zapraszamy na wypoczynek do naszych domków kempingowych Elmak w Mikoszewie (https://meteor-turystyka.pl/elmak-mikoszewo,mikoszewo.html). Do zobaczenia.